www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 19 липня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Засідання колегії райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Засідання колегії райдержадміністрації

28 вересня 2017 року виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Коробов провів чергове засідання колегії райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, служб райдержадміністрації та районної ради, селищного та сільських голів, директорів шкіл,керівників підприємств, установ, організацій селища та району.
Про стан захисту прав і законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Магдалинівського району доповіла Горшкова Оксана Анатоліївна,начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Питання соціального захисту ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на сході України, інвалідів та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС висвітлила у своєму виступі Холодна Валентина Миколаївна, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації. Мазур Олена Михайлівна – заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації проінформувала про виконання зведеного бюджету Магдалинівського району за січень- серпень 2017 року.
На засіданні колегії була присутня Кришень Олена Вікторівна, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях, яка ознайомила учасників зібрання зі станом реформування державної служби у Дніпропетровській області.


Відділ організаційної роботи
райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор