www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
До уваги жителів Магдалинівського району.
Версія для друку Написати листа
До уваги жителів Магдалинівського району.

Всеукраїнська благодійна організація “Асоціація благодійників України”є засновником Національного конкурсу “Благодійна Україна” - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою “Ангелом добра”. В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним “Оскаром”. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. Чотири роки поспіль експерти “Зеленої книги української благодійності” називають конкурс найбільш єфєктивною і корисною подією для розвитку і промоції благодійності України.
До Наглядової ради конкурсу входять: співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова наглядової ради), лідер гурту “Мантри”Сергій Фоменко, директор видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду “Приятелі дітей”.
При підготовці та проведенні Національного конкурсу “Благодійна Україна” Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органам влади. Конкурс підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров'я та Міністерство культури України, постійним партнером є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.
1 листопада 2017 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу “Благодійна Україна — 2017”. Переможців визначатимуть в п'ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох обумовленому регіоні щодо розвитку та підтримки благодійності та ступеня суспільної активності регіональних благодійних організацій.
Регіональний етап конкурсу проводиться у таких номінаціях:
1) Благодійність середнього бізнесу.
2) Благодійність малого бізнесу.
3) Корпоративна благодійність.
4) Колективне волонтерство.
5) Регіональна благодійність.
6) Благодійність в охороні здоров'я.
7) Благодійність в освіті та науці.
8) Благодійність в культурі та мистецтві.
9) Благодійність в соціальній сфері.
10) Благодійність в захисті України.
11) Благодійність неурядового сектора.
12) Молодіжна та дитяча благодійність.
13) Благодійна акція року.
Основні індивідуальні номінації:
1) Громадянська благодійність.
2) Волонтер року.
3) Меценат року.
Спеціальні номінації:
1) Благодійність у медіа.
2) Допомога з-за кордону.
Вибір діючої схеми проведення регіонального конкурсу відбувається щорічно і визначається об'єктивними обставинами, які складаються в спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде у 20-х числах березня 2018 року в Києві у колонній залі КМДА.
Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі “Благодійна Україна — 2017” - 15 лютого 2018 року.
Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Лобко Оксана, тел.(067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор