www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
Показники роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області в напрямку зниження рівня захворюваності та перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності у III кварталі 2019 року
Версія для друку Написати листа

1. Відділом перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління та відповідними спеціалістами відділень управління протягом III кварталу проведено 35 планових перевірок закладів охорони здоровґя області, в тому числі перевірено 14 травмпунктів. При цьому встановлено, що 7,5% листків непрацездатності булли видані з порушенням порядку видачі листків непрацездатності.

2. Проведено 33 позапланові перевірки (по запитах страхувальників) закладів охорони здоровґя Дніпропетровської області.

3. Проведено перевірок страхувальників – 83, в яких перевірено 18970 листків непрацездатності. При цьому виявлено 1967 листків непрацездатності (10%), виданих з порушенням порядку заповнення.

4. Прийнято участь у засіданнях медико-соціальних експертних комісій при продовженні лікування по листку непрацездатності за рішенням МСЕК – 44.

5. Загальна сума поданих претензій до закладів охорони здоровґя щодо порушення нормативно-правових документів з експертизи тимчасової непрацездатності склала більше 186 тис грн. Станом на 01.10.2019 відшкодовано медичними закладами більше 149 тис грн.

6. Проведено семінарів, лекцій та навчань в закладах охорони здоровґя – 21, прийнято участь у комісіях із соціального страхування підприємств, установ, організацій –18.

7. За 9 міс 2019 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, лікувальними закладами області видано на 14 тис менше листків непрацездатності.

8. У серпні поточного року, за ініціативою управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області, в департаменті охорони здоровґя населення Дніпровської міської ради проведена сумісна нарада начальника управління, фахівців управління та Дніпровського відділення управління Фонду з головами лікарсько-консультативних комісій медичних закладів м. Дніпра щодо прийняття дієвих заходів по зниженню рівня захворюваності серед працездатного населення міста.

Робота УВД ФССУ в III квартал_ 2019 року по зниженню захворюваност_.docxРобота УВД ФССУ в III квартал_ 2019 року по зниженню захворюваност_.docx
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор