www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 вересня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Привітання виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Коробова з Днем визволення Магдалинівщини від німецько-фашистських загарбників
Версія для друку Написати листа


Шановні жителі району! Дорогі наші воїни-визволителі, воїни-переможці,

ветерани Великої Вітчизняної війни !


Сердечно вітаю Вас з 74-ю річницею визволення району від німецько-фашистських загарбників.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.

Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна магдалинівська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою
виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації Юрій Коробов
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор