www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Вітання виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Коробова працівникам культури та аматорам народного мистецтва з нагоди професійного свята
Версія для друку Написати листа


Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня, танець, музика та слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славилась наша Магдалинівщина – край працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово. Далеко за межами району відомі наші народні аматорські колективи хорового, інструментального, театрального, хореографічного жанру, окремі вокалісти, композитори, музиканти, поети, художники. Всі вони є славою і гордістю Магдалинівського краю, чарівними феями і лицарями нашої культури, переможцями багатьох творчих конкурсів і фестивалів районного та обласного масштабів.

Щиро вдячний працівникам відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, музеїв, музичної школи, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

З повагою Юрій Коробов,
виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор