www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 серпня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Служба у справах дітей райдержадміністрації
30 вересня відзначався День усиновлення
Версія для друку Написати листа
Дорогі друзі!

30 вересня відзначався День усиновлення, який співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім’ї, любові і достатку. Тому щиро дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам! Прийміть найщиріші слова поваги з нагоди свята. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мама». Нехай посаджені Вами зерна добра й любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом! Щастя Вам, добра, миру та благополуччя!
Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Служба у справах дітей
Магдалинівської районної державної адміністрації.

Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з нагоди Дня усиновлення, проведено обласне свято «Надія, любов і віра – єдина українська родина» в с. Гречане Петриківського району, в якому взяли участь 2 дітей з прийомної родини Чепурко (Магдалинівка).


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор