Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


31 жовтня 2019 року у приміщенні Магдалинівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, працівники Магдалинівського районного сектору з питань пробації спільно із співробітниками Магдалинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели «круглий стіл» задля налагодження подальшої взаємодії.

Під час заходу обговорювалися питання, які є актуальними для підоблікових молодіжного віку. Розглянули шляхи поліпшення соціальної адаптації засуджених осіб, які містять послуги щодо кризового та екстреного втручання, консультування, соціального супроводу, послуги з соціальної профілактики. Акцентували увагу на найбільш поширених проблемах клієнтів пробації, таких як: оформлення документів, отримання освітніх послуг та працевлаштування, захист прав та інтересів, вирішення житлових питань, реєстрація та всі можливі варіанти для їх вирішення. Директор Магдалинівського РЦСССДМ Юлія Ліфер зазначила, що для Центру традиційним є організація соціального дозвілля, спрямована на раціональне використання вільного часу, створення адекватного потребам дітей та молоді культурного та оздоровчого середовища.

Наприкінці даної зустрічі були запропоновані та заплановані подальші спільні заходи профілактичного, культурного, інформаційно-консультативного, патріотичного та соціально-психологічного напрямку. Також було вирішено налагодити більш тісну та оперативну роботу по обміну інформацією щодо сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, продовжувати роботу з питань профілактики правопорушень та злочинності у молодіжному середовищі.