www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Магдалинівський районний військовий комісаріат
Про призов громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року
Версія для друку Написати листа


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В И Т Я Г З Н А К А З У

військового комісара
Магдалинівського районного військового комісаріату

________ 2018 року смт.Магдалинівка № ____


Про призов громадян
України на строкову
військову службу в
квітні-травні 2018 року


1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» від 15 лютого 2018 року з 01 квітня по 31 травня 2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Магдалинівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1991 та 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1991 – 1998 р.н., у яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, а також громадяни, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: смт.Магдалинівка, вул.Прозорова, 1а у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 01 квітня 2018 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Магдалинівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.


ТВО військового комісара
Магдалинівського районного
військового комісаріату

капітан К.К.ШКОЛАЗгідно:
Заступник військового
комісара – начальник
відділення комплектування

капітан В.Г.ВЛАСЕНКОНаказ та витяг з наказу РВК про призов весна 2018.docНаказ та витяг з наказу РВК про призов весна 2018.doc
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор