www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 17 липня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Вітання жителям селища Магдалинівка від виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Коробова
Версія для друку Написати листа

Шановні магдалинівці, гості !

День народження селища - завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма магдалинівцями. І сьогодні ми відзначаємо 239 річницю заснування Магдалинівки. Для кожного з нас Магдалинівка — це не лише маленька позначка на карті, а, насамперед, духовне середовище, де народжувалися, жили і працювали наші діди і прадіди, які будували рідне селище і заповіли нам берегти зміцнювати та розвивати своєю щоденною працею.
Селище було засноване в червні 1778 року і вже у 1859 році у Магдалинівці нараховувалось 85 дворів з 655 жителями, гуральня й два цегельні заводи. На підставі царського маніфесту 1861 р., лише через три роки селяни Магдалинівки за згодою поміщика Магденка почали викуповувати землю по 47 карбованців і більше за десятину. В наступні 70-80 роки дев’ятнадцятого століття Магдалинівка розширилась за рахунок заселення нерозораних земель і стала центром волості.
У житті нашого селища - багато яскравих сторінок. Історія залишила в пам’яті магдалинівців спогади про трагічні події воєнних часів та про здобутки мирного часу, такі як відкриття у 1932 році районної лікарні, створення перших МТС, початок у 1955 році електрифікації району, присвоєння Магдалинівці статусу селища міського типу 10 травня 1968 року .
З Магдалинівкою пов'язані імена державних діячів, вчених, військових, діячів літератури і мистецтва. Серед них є і Герої Соціалістичної Праці, заслужені лікарі, заслужені вчителі України та багато інших талановитих, працьовитих, видатних людей. Сьогодні будуть названі і нагороджені кращі працівники, люди, якими наше селище може пишатись ті хто творить нашу історію, робить значний внесок у розвиток селища і району.
Майбутнє процвітання Магдалинівки залежить від нашої щоденної праці і турбот про селище, від нашого бажання робити його красивішим і процвітаючим.
Від щирого серця вітаю всіх з Днем селища! Бажаю, щоб кожен з нас пишався тим , що він народився на Магдалиніщині, бажаю , щоб в ваших домівках завжди панував мир та злагода , здоров’я , достатку кожній родині. Зі святом.

Юрій Коробов
виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор