www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 13 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Відомості про наявні вакансіїЇ
Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу економічного та агропромислового розвитку Магдалинівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області
Версія для друку Написати листа
Про оголошення конкурсу.PDFПро оголошення конкурсу.PDF

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови
Магдалинівської районної
державної адміністрації
26.12.2017 № 163-К-17

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби «В» головного спеціаліста відділу економічного та агропромислового розвитку Магдалинівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області


Загальні умови
Посадові обов’язкиРозробляє основні напрями державної політики, стратегію та механізм її реалізації.
Бере участь у розробці та реалізації в галузях агропромислового виробництва бюджетної, податкової та митної політики, формуванні ринків товарів, капіталів та послуг, а також інфраструктури цих ринків;
Готує пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку району та проектів місцевого бюджету.
Бере участь у реалізації державної політики у сфері зайнятості сільського населення.
Організовує роботу, в межах своєї компетенції, по забезпеченню, підтримці та захисту вітчизняного виробника. Сприяє ефективному застосуванню антидемпінгового законодавства.
Розробляє пропозиції щодо залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в галузі агропромислового виробництва.
Визначає стратегію розвитку та зональне розміщення галузей агропромислового розвитку з урахуванням кон’юнктури ринку.
Координує діяльність підприємств, пов’язану з проведенням державних випробувань с/г техніки та обладнань, сортів і гібридів с/г культур та об’єкти селекції у тваринництві, організовує роботу, спрямовану на розвиток насінництва, племінної справи у тваринництві.
Здійснює аналіз стану та тенденції розвитку сфери управління агропромислового розвитку, ходу виконання програм та приймає відповідні рішення з питань, що стосуються його компетенції.
Розглядає звернення громадян (з виїздом на місця), громадських об’єднань, державних, недержавних підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування та приймає відповідні рішення згідно з чинним законодавством та наданими йому повноваженнями. У межах наданих повноважень планує, регулює то контролює ефективну взаємодію відділу з іншими зацікавленими підрозділами органів державної влади, громадськими об’єднаннями та науковими організаціями при розв’язанні питань, що стосуються діяльності відділу. Виконує доручення керівництва, готує доповідні записки, проекти наказів та розпоряджень з питань, що стосуються його компетенції.
Розробляє і здійснює заходи щодо розвитку ринкової інфраструктури в АПК (аграрні біржі, аукціони худоби, оптові продовольчі ринки, виставки ярмарки, тощо).
Бере участь у реалізації державних програм розвитку та підтримки аграрного сектору економіки.
Складає звітність по використанню бюджетних коштів і подає в департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Розробляє з урахуванням обсягів трудових, фінансових і матеріальних ресурсів прогнози розвитку галузей агропромислового комплексу.
Надає пропозиції до головного управління агропромислового розвитку щодо проведення компенсації за розробку проектів землеустрою учасникам АТО.
Умови оплати праціВідповідно статті 52 Закону України "Про державну службу"
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуБезстрокова
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
5. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
6. Заповнена особова картка встановленого зразка.
7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).
Особа, яка має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.
Документи приймаються до 17.00 11 січня 2018 року.
Місце, час та дата початку проведення конкурсу 16-17 січня 2018 року, о 09.00 вул. Центральна, 46, Магдалинівка, Магдалинівський район, Дніпропетровська область
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсуСтряпан Наталія Олександрівна
тел. 2-12-92
magdkadr@ukr.net
Кваліфікаційні вимоги
1.
Освітамолодший бакалавр або бакалавр
2.
Досвід роботине потребує
3.
Володіння державною мовоювільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності
Вимога
Компоненти вимоги
1.
Технічні вміннявміння використовувати компйютерне обладнання та програмне забеспечення, використовувати офісну техніку
Професійні знання
Вимога
Компоненти вимоги
1.
Знання законодавстваЗнання: Закону України “Про місцеві державні адміністрації”Керівник апарату
райдержадміністрації В.М.ГОРЕНОК

ДОДАТОК 1.docДОДАТОК 1.doc
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор