www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Безоплатна правова допомога
Втрата водійського посвідчення
Версія для друку Написати листа

Втрата водійського посвідчення

У разі втрати водійського посвідчення потрібно звернутися до Регіонального Сервісного центру Міністерства внутрішніх справ. Слід відмітити, не важливо, у який Сервісний центр ви підете – чи то за місцем проживання, чи то за місцем прописки. Як і у випадку з викраденим паспортом, про викрадені права також потрібно сповістити у поліцію. Якщо права загубили – повідомити потрібно у сервісний центр МВС.
Для відновлення водійського посвідчення потрібні наступні документи:
· паспорт громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус;
· копії довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
· довідку з поліції (у разі викрадення);
· медичну довідку встановленого зразка;
· старе посвідчення (якщо збереглося);
· у разі необхідності – документ про зміну особистих даних.
Якщо посвідчення водія було пошкоджено, рештки посвідчення мають бути вилучені, тому ідучи до сервісного центру необхідно принести їх із собою.
Якщо змінилися особисті дані, потрібно пред’явити документ або довідку, що підтверджує зміну імені, прізвища або по-батькові. Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки оформлює та видає нове посвідчення водія. Про втрату посвідчення водія треба повідомити сервісному центру МВС, а в разі його викрадення – територіальному органу Національної поліції.
Якщо вас позбавили водійського посвідчення через водіння у стані наркотичного, алкогольного або іншого сп’яніння, попередня довідка 083/о втрачає свою актуальність, тож ви повинні пройти повторний медогляд. Потім знову матимете пройти процедуру отримання водійського посвідчення, однак на цей раз вже не маєте навчатися у автошколі, лише здати іспити у Сервісному центрі МВС. Проте тепер здавати його ви маєте лише у тому сервісному центрі МВС, де отримували свої попередні права.
У разі втрати посвідчення водія за кордоном, видача посвідчення водія здійснюється на загальних підставах.

Також, за правовою допомогою звертайтесь до бюро правової допомоги за адресою: смт. Магдалинівка, вул. Центральна, 84, тел. 056-912-11-96, електронна адреса: mahdalynivske@legalaid.dp.ua.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор