www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини району
Вітання виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Юрія Коробова з Днем Збройних сил України
Версія для друку Написати листа

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення 26-ї річниці Збройних сил України! Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах. Цей день - данина поваги мужнім, сильним, відважним - всім, хто відстояв і продовжує відстоювати право нашого народу на свободу, право бути господарем на рідній землі.
Щиросердечно вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних сил України. Найперше, засилаємо вітання тим, хто зараз знаходиться в зоні АТО та їхнім сім’ям, а також демобілізованим героям, які з честю, як личить справжнім чоловікам, виконали свій обов’язок. Вітаємо хлопців строкової та контрактної військової служби, працівників військкомату, волонтерів та всіх, хто надає військовим посильну допомогу.
Бажаю, щоб кожен день вашої служби був гарантом миру і добра в країні, без поразок і втрат, без воєн і битв. Хай доля дарує вам міцне здоров’я, щасливе особисте життя, сталеву витримку, надійних товаришів по службі.
Дякую вам, що своєю справою нагадуєте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.
Слава вам, наші воїни! Слава Україні!

З повагою
виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації
Юрій Коробов
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор