www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Оголошення
До уваги жителів Магдалинівського району
Версія для друку Написати листа

До уваги жителів Магдалинівського району.

Всеукраїнська благодійна організація “Асоціація благодійників України”є засновником Національного конкурсу “Благодійна Україна” - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою “Ангелом добра”. В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним “Оскаром”. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. Чотири роки поспіль експерти “Зеленої книги української благодійності” називають конкурс найбільш єфєктивною і корисною подією для розвитку і промоції благодійності України.
До Наглядової ради конкурсу входять: співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова наглядової ради), лідер гурту “Мантри”Сергій Фоменко, директор видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду “Приятелі дітей”.
При підготовці та проведенні Національного конкурсу “Благодійна Україна” Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органам влади. Конкурс підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров'я та Міністерство культури України, постійним партнером є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.
1 листопада 2017 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу “Благодійна Україна — 2017”. Переможців визначатимуть в п'ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох обумовленому регіоні щодо розвитку та підтримки благодійності та ступеня суспільної активності регіональних благодійних організацій.
Регіональний етап конкурсу проводиться у таких номінаціях:
1) Благодійність середнього бізнесу.
2) Благодійність малого бізнесу.
3) Корпоративна благодійність.
4) Колективне волонтерство.
5) Регіональна благодійність.
6) Благодійність в охороні здоров'я.
7) Благодійність в освіті та науці.
8) Благодійність в культурі та мистецтві.
9) Благодійність в соціальній сфері.
10) Благодійність в захисті України.
11) Благодійність неурядового сектора.
12) Молодіжна та дитяча благодійність.
13) Благодійна акція року.
Основні індивідуальні номінації:
1) Громадянська благодійність.
2) Волонтер року.
3) Меценат року.
Спеціальні номінації:
1) Благодійність у медіа.
2) Допомога з-за кордону.
Вибір діючої схеми проведення регіонального конкурсу відбувається щорічно і визначається об'єктивними обставинами, які складаються в спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде у 20-х числах березня 2018 року в Києві у колонній залі КМДА.
Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі “Благодійна Україна — 2017” - 15 лютого 2018 року.
Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України Лобко Оксана, тел.(067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор