www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Засідання колегії Магдалинівської районної державної адмінстрації
Версія для друку Написати листа

Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації сьогодні, 31 липня голова Магдалинівської райдержадміністрації Владислав Зражевський провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. На засідання колегії запрошені: керівники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, районної ради, селищний та сільські голови, голова Личківської об’єднаної територіальної громади, керівники підприємств, установ, організацій селища та району, директори шкіл, завідуючі дошкільними навчальними закладами, вчителі фізичної культури та інструктори по спорту.
Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району та стан виконання бюджету Магдалинівського району за І півріччя 2019 року доповіли Наталя Мазай - начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації та Тетяна Кацай - начальник фінансового управління райдержадміністрації. Зі станом розвитку фізичної культури та спорту в Магдалинівському районі ознайомила присутніх Валентина Саламаха, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. В порядку контролю заслухали питання: «Про роботу зі зверненнями громадян за І півріччя 2019 року в райдержадміністрації та її структурних підрозділах».
В ході проведення зібрання, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності активізації діяльності керівників установ, організацій, працівників відповідних підрозділів з органами місцевого самоврядування по кожному напрямку розглянутих питань. В результаті обговорення питань видані розпорядження голови районної державної адміністрації, завдання яких направлені та усунення недоліків та покращення показників діяльності органів влади.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор