№ Р-558/0/3-17 від 07 листопада 2017 року "Про погодження ПАТ “КРИВОРІЖНДПІРУДМАШ” технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки"
07.11
15:16
Написати листаВерсія для друкуДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної державної адміністрації
від 07 листопада 2017 року № Р-558/0/3-17

Про погодження
ПАТ “КРИВОРІЖНДПІРУДМАШ”
технічної документації із землеустрою
щодо поділу земельної ділянки

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, статтями 17, 79-1, 122, 125, 186 Земельного кодексу України, статтями 25, 56 Закону України “Про землеустрій”, пунктами 4, 7 розділу ІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, враховуючи відомості з Державного земельного кадастру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про земельну ділянку:

1. Погодити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (щодо поділу земельної ділянки площею 6,9400 га за кадастровим номером 1211000000:08:158, яка перебуває в постійному користуванні публічного акціонерного товариства “НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ ГІРНИЧОРУДНОГО МАШИНОБУДУВАННЯ З ДОСЛІДНИМ ЗАВОДОМ” (ідентифікаційний код юридичної особи – 04819211), землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в межах населених пунктів (для розміщення виробничих приміщень), код КВЦПЗ – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Прорізна, 89 на земельні ділянки площею 6,7704 га та 0,1696 га).
2. Рекомендувати відділу у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області:
внести зміни до земельно-кадастрової документації;
забезпечити зберігання вказаної у п.1 цього розпорядження технічної документації із землеустрою після її затвердження у встановленому чинним законодавством порядку.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на юридичне управління облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації Юрченка В.О.

Голова облдержадміністрації ______________ В.М.РЕЗНІЧЕНКОАКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: